Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Київ: 21/07/2024

Повітряні серця

Доставка: Київ - 0 ₴
Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
15
1 965 ₴
17
2 116 ₴
19
2 267 ₴
21
2 417 ₴
23
2 568 ₴
24
2 643 ₴
25
2 718 ₴
27
2 869 ₴
31
3 170 ₴
33
3 320 ₴
Кількість куль
+1 965
Склад (змінити): вихідний склад
Куля '' Сердце'' (латексний) (колір: рожевий)
Куля '' Сердце'' (латексний) (колір: червоний)
Куля '' Сердце'' (латексний) (колір: білий)
Мінімальна вартість товару - 1964 ₴
Код товару: MP5007 (153)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 1965
Товар недоступний

Додаткові товари (9 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

''Бажаєте підкорити серце дівчини? Тоді замовте цю зворушливу, ніжну та повітряну зв'язку із сердець білого, червоного та рожевого кольору. Такий сюрприз подарує відчуття чарівництва та казки, а кохана відчує себе справжньою принцесою. Якщо Ви хочете зробити пропозицію руки та серця своєю єдиною та неповторною, то замовте цю зв'язку куль разом із романтичним букетом квітів. Подаруйте несподівано, наповнивши такий важливий момент таємничістю та інтригою. Кохана просто не зможе встояти перед таким сюрпризом і неодмінно Ви почуєте таке заповітне ''Я згодна!''

Тільки як доповнення до букету, від 15 шт. до 55 шт.''

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого подарунку "Ніжні серця" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Київ - 0 ₴